Yeni başlangıç

Blog maceram üniversite ikinci sınıfta ani bir yükselişle başlayıp tek gecede son bulmuş. Harika, şuanda yüksek lisans öğrencisiyim ve geçmişimden olan bu parçaya hayret ediyorum.

WordPress’e üye olurken bir de baktım zaten üyeliğim varmış, kendime epey bir sövdüm. Bugüne kadar üye olmadığım uygulama kalmamış ama ben hiçbirinde istikrar gösterememişim. Bunda da yine bir garantim yok ne yalan söyleyeyim.

İngilizcem berbatmış, hala çok düzelttiğim de söylenemez.

ps: O gece o satırları yazarken yurtta odamda yalnızdım, ışıklar kapalıydı ve ben yüksek sesle sanırım Haggard dinliyordum. bileğime bir el dokundu ve çığlığı kopardım. Meğer yabancı arkadaşım gelmiş beni ziyarete. İnsan ışığı yakar. Sonra ne meret bir korkak olduğumu görünce benden korku hikayesi yazarı olmaz diye düşündüm herhalde ki bırakmışım.

Neyse ismimi falan değiştireceğim. Eğer olur da birileri burayı okursa bir gün diye yazmadım bunları, hepsi gelecekteki sidikli kedi’ye geçmişten bir not. Ama sevgili kendim, çok da yüksek bir hedefim yok, derslerden bunalınca buraya kaçacağım. Sıkıldığım zamanlarda kendi içimden hikayeler uydurup gülmektense buraya aktarırım.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s